Treningslag

Distriktet har i dag 5 etablerte treningslag. Informasjon om treningstider og treningssteder for lagene står på medlemssidene. Instruks for deltakere på treningslag Instruks for treningsansvarlig

Lag 1: (Ryggelaget)

Treningsleder: Hans Jørgen Jensen   Tlf 452 86 386

Lagleder: Camilla Skovly  Tlf 977 59 690

Camilla Skovly m/Kygo  Ny hund (valp)
Hans Jørgen Jensen m/Castro Kl A ettersøkning
Wenche Aasen m/Milo Kl B ettersøkning
Ann Kristin Sogn m/Carmen Kl A ettersøkning og lavine
Reidun Moe m/Ice Kl A ettersøkning
Tom Egil Øyås m/Camo Klasse A lavine
Einar Nathan m/Eros Kl A ettersøkning
Bjørnar Eriksen m/Era Nybegynner
Stine Kvalfors Omnø m/Sol Kl B ettersøkning
Jon Langaas-Larsen m/Anton Kl A ettersøkning
May Elin Holmen m/Fanto Kl A ettersøkning og kl A lavine
Michelle Hauge m/Aika Nybegynner
Jan Berg m/Ero Ny hund

 


Lag 2: (Follo/ Kakelaget)

Treningsleder: Mona Herjuaune - instruktør ettersøkning og katastrofesøk  Tlf: 416 41 575

Lagleder: Karolin Spindler - Tlf: 968 38 870

Laget trener på onsdag og søndager

Deltakere på laget:

Karolin Spindler m/Dallas B-godkjent
Mona Herjuaune m/Saga og Tingeling A-godkjent ettersøkning og katastrofesøk m/Saga - Tingeling er valp
Charles Johnsen m/Ninja B-nivå
Nina Nordbø m/Bonus A-godkjent ettersøkning og katastrofesøk
Gro Bjørlystøl Husmo m/Bolt A-godkjent ettersøkning, lavine og katastrofesøk
Nils Petter Bjørnstad m/Tico Nybegynner
Karoline Sivertsen m/Ilik og Vinur Ilik pensjonert redningshund og Vinur valp
Renate Birkeli m/Linus Nybegynner
Dario Olivares m/Grom A-godkjent ettersøkning, lavine og katastrofesøk
Line Underland m/Meera B-nivå
Marius Bakke m/Tesla Nybegynner




Lag 3: (Nesodden)

Treningsleder: Geir Rønning

Lagleder: Catrin Klossek Tlf 906 15 124

Geir Rønning m/Iris og Gaia Kl A ettersøkning m/Iris
Catrin Klossek m/Mani A-nivå
Margrethe Thømt m/Blixen A-nivå
Gry Torp Nybegynner
Tove Iren Midtlien Frogner m/Frant A-nivå
Xenie Bergman m/Bellman og Buck Kl A ettersøkning med begge
Anders Fagerhus m/Eik Nybegynner
Tonje Eilerås m/Komma Nybegynner
Sofie Mellegård m/Atlas Nybegynner

Lag 4: (Follo)

Treningsansvarlig : Hege Iversen -  instruktør ettersøkning Tlf 452 32 900
Lagleder: Nina Waagan

Laget trener tirsdager og torsdager

Hege Iversen m/Bror A-nivå
Ronny Iversen m/Iver Kl A ettersøkning
Toril Vik m/Lotta Kl A ettersøkning og katastrofesøk
Nina Basma m/Fiffig B-nivå
Jim Olav Hansen m/Taiga Kl A lavine, Kl A ettersøkning
Siri Bjørdal m/Exo Kl A lavine og katastrofe m/Dino, Exo nybegynner
Per Sigurd Langseth m/Dino Kl A lavine
Trine Jansen m/Tinka B-nivå
Kurt Jarnes m/Leia B-nivå
Nina L. Waagan m/Tezz Kl A ettersøkning
Thomas Hartnik Nybegynner
Synne Rooth Nybegynner
Marthe Kongshaug m/Keegan Nybegynner
Martin Hønsi Amundsen m/ Nybegynner

Lag 5: (Moss / Plankelaget)

Treningsansvarlig: Linda Sandbugt - Tlf 920 64 465

Lagleder: Aino Iren Aasen - Tlf 958 25 378

Aino Iren Åsen m/Robin A-nivå
Linda Sandbugt m/Zico Kl A ettersøkning
Karoline Henriksen m/Truls Nybegynner
Wenche Ingolfsen m/Batman Kl A ettersøkning
Iris Karlsen m/Buster B-godkjent
Stine Dalby m/Jonas Nybegynner
Synnøve Gillingsrud m/Kalmah Nybegynner
Espen Johansen m/Dobin Nybegynner
Ole Magnus Grythe Sæterbø m/Diana Nybegynner

 

«

februar 2018

»
Uke M T O T F L S
5       1234
6 567891011
7 12131415161718
8 19202122232425
9 262728        

Bli medlem

Nyheter fra NRH sentralt